top of page

TTcoin Network Guide

1. Sign in securely with your Google account.
2. Press the START button every 6 hours and earn 50 TC. (You gain energy with Gain Energy)
3. When your balance reaches the minimum withdrawal amount in the Wallet section, enter your TTcoin BEP20 wallet number in the box that appears. (Compatible with many crypto wallets)
4. Your payment will be sent to your account within 48 Hours.
5. If you make a mistake, our support team will assist you immediately.

Note: TTcoin Network has a simple system interface. There are also videos available on our YouTube channel and by other channels.

Sıkça Sorulan Sorular

1- TTcoin Nedir?

TTcoin 2021 yılında kullanıcılara Android telefonlarından madencilik yapma deneyimini sunmak adına hayata geçirilmiş bir Coin projesidir. Kendi ağına kendi sistem ve altyapılarına sahiptir. İlk olarak TronScan ağında TRC20 akıllı sözleşmesi olarak çıkmıştır. Daha sonra BscScan (BEP20) ağına eklenmiştir. Amacı TTcoin adını marka olarak kullanmak ve bu adı kullanarak kurum ve kuruluşlar açmaktır. TTcoin güvenliğini ve topluluğunuda en üst seviyeye çıkarmak için onlarca proje altyapısı hazırlanmıştır.
TTcoin 

1- TTcoin Arzı Kaç?

TTcoin arzı sabittir ve arttırılamaz. 2021 yılından beri yakımlar sayesinde arz 4 milyara kadar düşmüştür. Ayrıca bu güvenliği kendi Ağında da sunmaktadır. Dolaşımda 1 milyardan fazla TTcoin bulunmaktadır.
 

1- TTcoin Network Nedir?

Kolayca kullanıcıların TTcoin madenciliği yapabileceği ve her 6 saate bir 50 TC kazanabilecekleri bir mabil bulut madenciliği uygulamasıdır. KYC gerektirmez ve herkes kullanabilir.

1- TTcoin Network Minumum Çekim Miktarı Nedir?

Uygulama içinde Wallet kısmında TC Havuz limiti 9000 TC yi ğeçtiğinde kullanıcılar bakiyelerini istediği bir cüzdana veya borsaya çekebilir. 48 saat içinde hesaplarına gönderimi yapılır.
 

bottom of page